Super PRSA

Značka společnosti Imperial VITAMINS

O nás jako společnosti

V naší nabídce kromě značky Super PRSA naleznete také vysoce kvalitní výživové doplňky a kosmetiku pro moderní ženy i pro moderní muže. V zájmu zachování nejvyšší kvality jsou vícenásobně kontrolovány a jsou plně v souladu s Evropskou legislativou. Všechny produkty jsou registrovány a řádně oznámeny na Ministerstvu zemědelství České republiky. Každá vstupní surovina je pečlivě vybírána a kontrolována, neboť udržení vysoké kvality našich produktů chápeme jako naši povinnost i závazek vůči našemu zákazníkovi.

Naše společnost se pravidelně věnuje zdokonalování všech našich produktů, ale také služeb pro zákazníky. Proto neváhejte nás oslovit s případným požadavkem nebo připomínkou.

Imperial VITAMINS

Kvalitní produkty naší společnosti prezentujeme ve třech úspěšných kategoriích.

Super PRSA

Super prsa + štíhlá linie je řešení, které Vám pomůže dosáhnout toho, po čem toužíte: krásnější a pevnější prsa, ale zároveň přispívá k udržení štíhlé linie a fit postavě.

Aphordisia V

Na trhu je mnoho přípravků určených ke zvýšení sexuální aktivity a libida. Aphrodisie V vám však pomohou užít si ty vzácné momenty kdykoli.

Woman secret

Příprava na těhotenství s testy pro zjištění těhotenství, ovulace a pohlaví dítěte značky Woman secret. Dostupné v každé dobré lékárně na celém Slovensku.

Děkuji …, využívala jsem nejdříve startovací balení a asi na sedmý den jsem už pozorovala zvětšení a pociťovala naplnění prsou. Nyní užívám druhé pokračovací balení a mohu říci, že prsa se zvětšily min. o jedno číslo, jsou pevnější a vylepšil se jejich tvar.

Renáta G.
zákaznice

Po dvou poctivě odkojených dětech se moje dvojky téměř ztratili, nyní po využívání dvou balení Super PRSA + štíhlá linie mohu opět na koupaliště bez problému, co dám do vrchního dílu plavek a myslím, že doma nejsem jediná co ji to hóóódně potěšilo.

Alena F.
zákaznice

Jsou to čtyři měsíce, co jsem doužívala Super PRSA + štíhlá linie a moje prsa jsou pořád jako na konci užívání – vůbec se nezmenšily.

Petra L.
zákaznice

Na začátku jsem byla zvědavá, jestli to vůbec funguje. Pak jsem se přesvědčila, že funguje. Teď jsem zvědavá, jaký bude konečný výsledek. Začala jsem užívat druhé pokračovací balení, prsa se mi už zvětšily o jednu velikost a stále mírně rostou.

Ela J.
zákaznice