Vaše nejčastější dotazy

1. Jak funguje doplněk stravy Super PRSA + štíhlá linie?

Doplněk stravy Super PRSA + štíhlá linie obsahuje výtažky z rostlin s obsahem FYTOESTROGENŮ, které napomáhají zvětšení a zpevnění Vašich prsou. Tyto FYTOESTROGENY napodobují působení přirozených ženských hormonů – estrogenů ve Vašem těle, čímž napomáhají zvětšení a zpevnění Vašeho poprsí a zároveň příznivě ovlivňují jeho zdraví.

2. Je užívání doplňku stravy Super PRSA + štíhlá linie pro mě bezpečné?

Každá z bylinných složek, která je zahrnuta ve speciálně vyvinuté formuli doplňku stravy Super PRSA + štíhlá linie je bezpečná a vícenásobně kontrolovaná. Doplněk stravy Super PRSA + štíhlá linie neobsahuje žádné bylinné složky, které by Vám mohly způsobit zdravotní problémy. Doplněk stravy Super PRSA + štíhlá linie je vyroben z nejčistších bylinných výtažků, bez přidání chemických aditiv. Každá bylinná složka doplňku stravy Super PRSA + štíhlá linie prošla několikanásobnou kontrolou čistoty a nezávadnosti. Prodej doplňku stravy Super PRSA + štíhlá linie byt samozřejmě řádně notifikován na Ministerstvu zemědělství České republiky.

3. Pro koho je doplněk stravy Super PRSA + štíhlá linie určen?

Doplněk stravy Super PRSA + štíhlá linie je speciálně vyvinut pro ženy každého věku, které dbají o své zdraví a krásu. Super PRSA + štíhlá linie Vám pomůže k plnějším a pevnějším prsům. Náš produkt je obzvláště populární mezi ženami, které se chtějí vyhnout rizikům, která způsobují plastické operace. Super PRSA + štíhlá linie je také velmi oblíbený mezi ženami, které mají díky ukončenému kojení pokleslá prsa a chtěly by jim navrátit původní tvar a objem. Také je populární mezi ženami, jejichž tvar a objem prsů je ovlivněn poklesem nebo nerovnováhou hormonů způsobený klimakteriem. No a v neposlední řadě je určen pro všechny ženy, které jsou nespokojené s tvarem a objemem svého poprsí a chtěly by to bezpečnou a přirozenou cestou změnit.

4. Mohu užívat doplněk stravy Super PRSA + štíhlá linie pokud jsem těhotná nebo kojím?

Doplněk stravy Super PRSA + štíhlá linie není určen pro těhotné nebo kojící ženy. Také není určen pro ženy, které ještě nedovršily věk 18 let. Při vážnějších zdravotních problémech a při alergii na některou složku doplňku stravy Super PRSA + štíhlá linie se doporučuje užívání výživového doplňku konzultovat s Vaším lékařem.

5. Může mít doplněk stravy Super PRSA + štíhlá linie kromě zvětšení a zpevnění prsů i další pozitivní účinky?

Ano může. Super PRSA + štíhlá linie má i další pozitivní vlivy na Vaše zdraví, a to: přispívá k udržení štíhlé linie, stará se o zlepšení struktury vlasů a pokožky, příznivě působí na zmírnění menstruačních bolestí, příznaků klimakteria, upravení menstruačního cyklu, podporuje zvýšení sexuální aktivity .

6. Kdy můžu čekat, že se dostaví první výsledky?

Každá žena je jiná a jedinečná, také výsledky se u každé z vás mohou dostavit podle vašich individuálních genetických dispozic a vašeho věku. U žen mladších 30 let byly první výsledky užívání doplněk stravy Super PRSA + štíhlá linie pozorovatelné již po 5 dnech. Obecně byste měli očekávat první viditelné výsledky po přibližně 10 – 14 dnech od začátku užívání doplněk stravy Super PRSA + štíhlá linie. Je velmi důležité uvědomit si, že doplněk stravy Super PRSA + štíhlá linie je potřebné užívat pravidelně a podle pokynů uvedených v návodu. U některých žen může trvat znovuobnovení a nastartování správného fungování růstových buněk delší dobu, proto někdy je třeba trpělivost a výdrž, ale výsledek se zaručeně dostaví. Až 95% žen užívajících doplněk stravy Super PRSA + štíhlá linie potvrdilo, že po jeho předepsaném užívání mohli pozorovat zvětšení a zpevnění prsou, a to minimálně o jednu konfekční velikost

7. Jak mám doplněk stravy Super PRSA + štíhlá linie užívat?

Doporučené denní dávkování doplňku stravy Super PRSA + štíhlá linie je 3 kapsle denně zapít plnou sklenicí vody. Pro dosažení optimálních výsledků doporučujeme rozdělit si denní dávku na průběh celého dne (například 1 kapsle ráno, 1 kapsle odpoledne a 1 kapsle večer).

8. Jak dosáhnout optimálních výsledků?

Pro dosažení optimálních a dlouhotrvajících výsledků doporučujeme využívat jedno startovací balení (1 x 30 kapslí) a následně doporučujeme využívat dvě pokračovací balení (2 x 90 kapslí). Po využívání počáteční kúry je třeba pro udržení optimálních výsledků každých 6 měsíců využívat udržovací dávku (1 x 90 kapslí).

9. Jak je to s objednáním a doručením?

Doplněk stravy Super PRSA + štíhlá linie si můžete objednat přímo z naší stránky, pomocí vyplnění a odeslání objednávkového formuláře. Také si jej můžete objednat mailem zasláním e-mailu na adresu info@imperialvitamins.cz, kde stačí vypsat Vaše kontaktní údaje – Vaše jméno a příjmení, adresa doručení, počet objednaných balení, způsob doručení ( Česká pošta ), způsob platby (platba předem nebo dobírka). Objednávku můžete uskutečnit také telefonicky, když zavoláte na telefonní číslo +420 724 386 888, kde Vám s objednáním rádi pomůžeme. Při objednání doručení na dobírku přes Českou poštu Vám bude zboží doručeno do 2 pracovních dnů. Zboží bude diskrétně zabaleno, jako standardní zásilka.