Super PRSA + štíhlá linie – Imperial VITAMINS

Jak funguje doplněk stravy Super PRSA + štíhlá linie?

Doplněk stravy Super PRSA + štíhlá linie obsahuje výtažky z rostlin s obsahem fytoestrogenů, které napomáhají zvětšení a zpevnění Vašich prsou. Tyto fytoestrogeny napodobují působení přirozených ženských hormonů - estrogenů ve Vašem těle, čímž napomáhají zvětšení a zpevnění Vašeho poprsí.*

Je užívání doplňku stravy Super PRSA + štíhlá linie pro mě bezpečné?

Každá z bylinných složek, která je zahrnuta v speciálně vyvinuté formule doplňku stravy Super PRSA + štíhlá linie je bezpečná a vícenásobně kontrolována. Doplněk stravy Super PRSA + štíhlá linie neobsahuje žádné bylinné složky, které by Vám mohly způsobit zdravotní problémy. Doplněk stravy Super PRSA + štíhlá linie je vyroben z nejčistších bylinných výtažků, bez přidání chemických aditiv. Každá bylinná složka doplňku stravy Super PRSA + štíhlá linie prošla několikanásobnou kontrolou čistoty a nezávadnosti. Prodej doplňku stravy Super PRSA + štíhlá linie je autorizovaný a povolen  od Ministerstva zdravotnictví ČR.*

Pro koho je doplněk stravy Super PRSA + štíhlá linie určen?

Doplněk stravy Super PRSA + štíhlá linie je speciálně vyvinut pro ženy každého věku, které dbají o své zdraví a krásu. Super PRSA + štíhlá linie Vám pomůže k plnějším a pevnějším prsům. Náš produkt je obzvláště populární mezi ženami, které se chtějí vyhnout rizikům, které způsobují plastické operace. Super PRSA + štíhlá linie je také velmi oblíbený mezi ženami, které mají díky ukončenému kojení pokleslé prsa a chtěli by jim navrátit původní tvar a objem. Také je populární mezi ženami, jejichž tvar a objem prsou je ovlivněn poklesem nebo nerovnováhou hormonů způsobený klimakteriem. No a v neposlední řadě je určen pro všechny ženy, které jsou nespokojené s tvarem a objemem svého poprsí a chtěli by to bezpečnou a přirozenou cestou změnit.*

Mohu užívat doplněk stravy Super PRSA + štíhlá linie pokud jsem těhotná nebo kojím?

Doplněk stravy Super PRSA + štíhlá linie není určen pro těhotné nebo kojící ženy. Také není určen pro ženy, které ještě nedosáhly věku 18 let. Při vážnějších zdravotních problémech a při alergii na některou složku doplňku stravy Super PRSA + štíhlá linie se doporučuje užívání doplňku stravy konzultovat s lékařem.

Může mít doplněk stravy Super PRSA + štíhlá linie kromě zvětšení a zpevnění prsou i další pozitivní účinky?

Ano může. Palma plazivá – je zdrojem mastných kyselin, důležitých pro udržení reprodukčních funkcí. Pískavice, řecké seno – přispívá k udržení zdravé hladiny cukru v krvi, taky podporuje správnou funkci trávicího systému. Smldinec chlupatý – napomáhá ke klidné a komfortní menopauze, pomáhá překonat příznaky menopauzy jako jsou návaly tepla, pocení, nespavost a podráždění. Fenykl obecný - podporuje zdraví trávicího systému, podporuje imunitní systém, pomáhá udržovat klidný a pravidelný menstruační cyklus. Srdečník obecný – příznivě ovlivňuje pravidelnost menstruačního cyklu a taky přispívá k zmírnění menstruačních bolestí a příznaků klimaktéria. Benedikt lékařský – pomáhá podporovat trávení, přispívá k správné funkci trávicího traktu. Mořské řasy Kelp – pomáhají udržovat zdravou pokožku, přispívají k regeneraci pokožky, pomáhají při hubnutí, ulehčují hubnutí, taky přispívají k zdraví trávicího systému. Andělika lékařská – přispívá k udržení zdraví žen, je prospěšná pro zdraví urogenitálního systému. Damiana – přispívá ke zdravému sexuálnímu apetitu.

Kdy mohu čekat, že se dostaví první výsledky?

Každá žena je jiná a jedinečná, taktéž výsledky se u každé z Vás mohou dostavit podle Vašich individuálních genetických dispozic a Vašeho věku. U žen mladších 30 let byly první výsledky užívání doplňku stravy Super PRSA + štíhlá linie pozorovatelné již po 5 dnech. Obecně byste měli očekávat první viditelné výsledky po přibližně 10 - 14 dnech od začátku užívání doplňku stravy Super PRSA + štíhlá linie. Je velmi důležité uvědomit si, že doplněk stravy Super PRSA + štíhlá linie je třeba užívat pravidelně a podle pokynů uvedených v návodu. U některých žen může trvat znovuobnovení a nastartování správného fungování růstových buněk delší dobu, proto někdy je třeba trpělivost a výdrž, ale výsledek se zaručeně dostaví. Až 95% žen užívajících doplněk stravy Super PRSA + štíhlá linie potvrdilo, že po jeho předepsaném užívání mohli pozorovat zvětšení a zpevnění prsou, a to minimálně o jednu konfekční velikost.*

Jak mám doplněk stravy Super PRSA + štíhlá linie užívat?

Doporučené denní dávkování doplňku stravy Super PRSA + štíhlá linie jsou 3 kapsle denně zapít plnou sklenicí vody. Pro dosažení optimálních výsledků doporučujeme rozdělit si denní dávku na průběh celého dne (například 1 kapsle ráno, 1 kapsle odpoledne a 1 kapsle večer).

Jak dosáhnout optimálních výsledků?

Pro dosažení optimálních a dlouhotrvajících výsledků doporučujeme využívat jedno balení 180 kapslí a po dobu užívání aplikovat také Super prsa krém. Poté postačí jedno balení 90 kapslí každých 6 měsíců pro udržení krásného, zdravého a pevného poprsí. 

Jak je to s objednáním a doručením?

Doplněk stravy Super PRSA + štíhlá linie si můžete objednat přímo z naší stránky, pomocí vyplnění a odeslání objednávkového formuláře. Také si jej můžete objednat mailem zasláním e-mailu na adresu info@superprsa.cz, kde stačí  vyplnit Vaše kontaktní údaje - Vaše jméno a příjmení, adresa doručení, počet objednaných balení, způsob doručení  (Česká pošta), způsob platby (platba předem nebo při převzetí zboží). Objednávku můžete uskutečnit i telefonicky, když zavoláte na telefonní  číslo 00420 724 386 888, kde Vám s objednáním rádi pomůžeme.  Při objednání doručení na dobírku přes Česku  poštu  Vám bude odesláno do 2 pracovních dnů. Zboží bude diskrétně zabaleno, jako standardní zásilka.
* Každá žena je jedinečná a výsledky při užívání výživového doplňku Super PRSA + štíhlá linie jsou individuální a mohou se u jednotlivých žen lišit na základě jejich individuálních genetických predispozic, věku a dalších faktorů.