Super PRSA + štíhlá linie – Imperial VITAMINS

Účinky jednotlivých složek

Složení doplňku stravy Super PRSA + štíhlá linie je formulováno na základě nejnovějších poznatků a výzkumů, které ukazují, že výtažky z bylin obsahujících fytoestrogeny přispívají ke zpevnění a zvětšení prsů, když zároveň příznivě ovlivňují jejich zdraví. *

Nyní si můžete vychutnat větší, pevnější a celkově hezčí prsa bez nebezpečí, které souvisejí se zvětšením prsou pomocí plastické chirurgie ....*


... plus celou řadu dalších pozitivních vlivů pro Vaše zdraví, a to: přispívá k udržení štíhlé linie, stará se o zlepšení struktury vlasů a pokožky. Příznivě působí na: zmírnění menstruačních bolestí, upravení menstruačního cyklu, zmírnění příznaků klimakteria, podporuje zvýšení sexuální aktivity, a mnohé jiné.*

* Každá žena je jedinečná a výsledky při užívání doplňku stravy Super PRSA + štíhlá linie jsou individuální a mohou se u jednotlivých žen lišit na základě jejich individuálních genetických predispozic, věku a dalších faktorů.

Zde je podrobný přehled účinků každé složky doplňku stravy Super PRSA + štíhlá linie:

Palma plazivá (Serenoa rapens)

Známá také pod anglickým názvem Saw palmetto byla již před staletími využívána pro své blahodárné účinky původními obyvateli Amerického kontinentu. Extrakt z plodů této palmy přispívá k regulaci hladiny estrogenů v ženském těle, čímž příznivě působí na normalizaci aktivit pohlavních žláz. Rovněž příznivě ovlivňuje tvorbu prolaktinu, který napomáhá množení buněk prsní žlázy a přispívá ke zvětšení prsů. Také se nedají opomenout její pozitivní účinky při vypadávání vlasů. Je doporučená i jako zdroj mastných kyselin, které jsou důležité pro udržení reprodukčních funkcí.

Pískavice řecké seno (Trigonella foenum-graecum)

Extrakt ze semen této rostliny je zdrojem fytoestrogenů, vlákniny, flavonoidů a saponinů. Pískavice řecké seno je známá pro svůj stimulující vliv na tvorbu mateřského mléka u kojících žen a má také pozitivní vliv na zvětšení objemu prsů. Napomáhá vyrovnávání metabolismu tuků v těle a podporuje zdravé trávení, čímž přispívá ke udržení štíhlé linie. Svým antioxidačním působením přispívá ke ochraně imunitního systému.

„Podle zjištění jedné ze studií to vypadá, že složka diosgenin z Pískavice má potenciál jako preventivní agent při rakovině tlustého střeva."

Raju J, Patlolla JM, Swamy MV, Rao CV, 2004. Diosgenin, a steroid saponin of Trigonella foenum graecum (Fenugreek), inhibits azoxymethane-induced aberrant crypt foci formation in F344 rats and induces apoptosis in HT-29 human colon cancer cells. Cancer Epidemiol Biomarkers Prev, 13, 1392-1398.

Smldinec chlupatý (Dioscorea villosa)

Smldinec chlupatý, také nazývaný Wild yam je rostlina obsahující fytoestrogeny. Obsahuje hlavně přírodní fytoestrogen nazývaný diosgenin, který napomáhá normalizovat hladinu hormonů a pomáhá ženám vyrovnat se se známými příznaky spojenými s menopauzou, jako jsou návaly horka, pocení, nespavost a podrážděnost.

Fenykl obecný (foeniculi vulgare)

Fytoestrogeny, které jsou obsaženy v semenech Fenyklu obyčejného mají pozitivní vliv na rovnováhu ženských hormonů. Tento pozitivní vliv se využívá na podporu a udržení klidné a bezproblémové menstruace. Také napomáhá ženám vyrovnat se s příznaky spojenými s menopauzou, jako jsou: návaly horka, pocení, nespavost a podrážděnost. Semena Fenyklu také obsahují flavonoidy, které pozitivně ovlivňují imunitu a vykazují antioxidační vlastnosti. Fenykl se používá na podporu činnosti laktálnych žláz u kojících matek. Již staří Řekové objevili jeho unikátní pozitivní vlastnosti, uklidňující a prospěšný efekt pro hrdlo, hrtan a hlasivky. Podporuje močení, detoxikační systém, urinální  ledvinové vylučování. Snižuje nadýmání.

Benedikt lékařský (Cnicus benedictus)

Extrakt z Benediktu byl používán již v tradičních medicínách po celém světě. Benedikt pomáhá zlepšovat trávení. Přispívá k normální funkci trávicího traktu a napomáhá udržovat žaludek a střeva v harmonické rovnováze. Je také zdrojem fytoestrogenů a taninů. Má podpůrný, jemný a uklidňující účinek při škrábání v krku pro snadnější dýchání.

L-tyrosin

L-tyrosin je neesenciální aminokyselina, důležitá pro člověka a je nezbytnou součástí téměř všech bílkovin v těle. Tělo si dokáže L-tyrosin vyrobit z aminokyseliny fenylalaninu. L-tyrosin působí povzbudivě, přispívá k pocitu větší energie. Má zásadní význam pro přirozenou tvorbu dopaminu, potřebného pro normální funkci svalů a kontrakcí svalů. Zlepšuje pozornost a koncentraci. L-tyrosin přispívá k potlačení chuti k jídlu.

Mořské řasy Kelp (Ascophyllum nodosum)

Kelp je mořská řasa, která obsahuje více než 70 minerálů. Používá se k usnadnění hubnutí jako doplněk dietních opatření, neboť napomáhá spalování tuků, přispívá ke snížení vstřebávání tuků, napomáhá pocitu nasycení a snižování hmotnosti. Pomáhá udržovat optimální zažívací komfort, svým obsahem vlákniny také napomáhá normalizování vylučování. Pomáhá zlepšit strukturu kůže a nehtů a přispívá k jejich pevnosti. Její příznivé účinky jsou podpořeny i obsahem jódu. Také se stará o vlasy a zlepšuje jejich strukturu, posiluje nehty.

Andělika lékařská - ženský ženšen (Angelica sinensis)

Také známá jako ženský ženšen, se používala již v tradiční čínské medicíně před více než 1000 lety. Andělika je zdrojem fytoestrogenů a rostlinných sterolů. Přispívá ke zlepšení krevního oběhu, podporuje přenos kyslíku červenými krvinkami. Vykazuje antioxidační aktivitu, může chránit tkáně před volnými radikály, pomáhá chránit před volnými radikální způsobenými UV zářením, nebo vzniklými díky stresu. Obecně může sloužit jako regenerační složka pro udržení zdravých funkcí těla - posiluje imunitu, zlepšuje stav kardiovaskulárního systému, tonizuje tělo, stimuluje kapacity pro mentální práci, zvyšuje přizpůsobivost těla v extrémních a stresujících situacích. Zlepšuje funkční stav a pohyblivost kloubů, aktivuje metabolismus, chrání a obnovuje tkáň chrupavek.

Damiana (Turnera diffusa)

Damiána byla používána po staletí jako sexuální stimulant pro muže i ženy. Přispívá k udržení zdravé hladiny cukru v krvi. Živiny obsažené v Damianě napomáhají mentální a kognitivní aktivitě. Přispívá k regulaci hmotnosti, podporuje redukci chuti k jídlu. Pomáhá podporovat pocit sytosti. Přispívá k obnově fyzického a psychického pocitu cítění se dobře. Napomáhá fyzické a mentální výdrži. Napomáhá zdravému sexuálnímu apetitu.

Srdečník obecný (Leonurus Cardiac)

Obsahem fytoestrogenů napomáhá udržovat pohodlí před a během menstruačního cyklu. Podporuje správnou funkci kardiovaskulárního aparátu, normální funkce nervového systému. Je podporou pro snížení tělesné a smyslové přecitlivělosti. Napomáhá uvolnění respiračnímu traktu.