Super PRSA + štíhlá linie – Imperial VITAMINS

Doplněk stravy Super PRSA + štíhlá linie je formulován za účelem neinvazivního zlepšení pevnosti a velikosti ženského poprsí. Obsahuje kombinaci výtažků z rostlin s obsahem fytoestrogenů, které přirozeně napomáhají formovat ženské poprsí a zároveň přispívají k jeho zdraví. *

Super PRSA + štíhlá linie 90 kapslí

Měníme se! Váš oblíbený produkt Super PRSA + štíhlá linie dostal nový obal. Věříme, že naši zákazníci ocení nový moderní vzhled našeho produktu. Produkt v novém obalu si můžete objednat přes náš e-shop. 

cena balení
599  Kč s DPH
Distributor produktů: Imperial Vitamins CZ s.r.o., Křenová 479/71, Brno 602 00
 • Více informací

  Obsahuje komplex bylinných výtažků, které mají i mnohé další pozitivní vlivy na ženské zdraví:

  • Palma plazivá – je zdrojem mastných kyselin, důležitých pro udržení reprodukčních funkcí.
  • Pískavice, řecké seno – přispívá k udržení zdravé hladiny cukru v krvi, taky podporuje správnou funkci trávicího systému.
  • Fenykl obecný - podporuje zdraví trávicího systému, podporuje imunitní systém, pomáhá udržovat klidný a pravidelný menstruační cyklus.
  • Benedikt lékařský – pomáhá podporovat trávení, přispívá k správné funkci trávicího traktu.
  • Mořské řasy Kelp – pomáhají udržovat zdravou pokožku, přispívají k regeneraci pokožky, pomáhají při hubnutí, ulehčují hubnutí, taky přispívají k zdraví trávicího systému.
  • Andělika lékařská – přispívá k udržení zdraví žen, je prospěšná pro zdraví urogenitálního systému.
  • Damiana – přispívá ke zdravému sexuálnímu apetitu. *

  * Každá žena je jedinečná a výsledky při užívání doplňku stravy Super PRSA + štíhlá linie jsou individuální a mohou se u jednotlivých žen lišit na základě jejich individuálních genetických predispozic, věku a dalších faktorů.

   

 • Návod na použití

  Doplněk stravy - kombinace bylinných výtažků a aktivních látek pro krásné prsa a štíhlou linii.

  Použití: Doplněk stravy Super PRSA + štíhlá linie je formulován za účelem neinvazivního zlepšení pevnosti a velikosti ženského poprsí. Obsahuje kombinaci výtěžků z rostlin obsahujících fytoestrogény, které přirozeně pomáhají formovat ženské poprsí a zároveň přispívají k jeho zdraví. Doplněk stravy Super PRSA + štíhlá linie je speciálně vyvinut pro ženy každého věku, které dbají na své zdraví a krásu.

  Účinky: Obsahuje komplex bylinných výtažků, které mají i mnohé další pozitivní vlivy na ženské zdraví. Palma plazivá – je zdrojem mastných kyselin, důležitých pro udržení reprodukčních funkcí. Pískavice, řecké seno – přispívá k udržení zdravé hladiny cukru v krvi, taky podporuje správnou funkci trávicího systému. Fenykl obecný - podporuje zdraví trávicího systému, podporuje imunitní systém, pomáhá udržovat klidný a pravidelný menstruační cyklus. Benedikt lékařský – pomáhá podporovat trávení, přispívá k správné funkci trávicího traktu. Mořské řasy Kelp – pomáhají udržovat zdravou pokožku, přispívají k regeneraci pokožky, pomáhají při hubnutí, ulehčují hubnutí, taky přispívají k zdraví trávicího systému. Andělika lékařská – přispívá k udržení zdraví žen, je prospěšná pro zdraví urogenitálního systému. Damiana – přispívá ke zdravému sexuálnímu apetitu.*

  Doporučené denní dávkování: Doporučené denní dávkování doplňku stravy Super PRSA + štíhlá linie jsou 3 kapsle  denně zapít plnou sklenicí vody. Doporučujeme rozdělit si denní dávku na průběh celého dne (například 1 kapsle ráno, 1 kapsle odpoledne a 1 kapsle večer). Pro dosažení optimálních a dlouhotrvajících výsledků doporučujeme využívat jedno balení 180 kapslí a po dobu užívání aplikovat také Super prsa krém. Poté postačí jedno balení 90 kapslí každých 6 měsíců pro udržení krásného, zdravého a pevného poprsí. 

  Upozornění: Doplněk stravy Super PRSA + štíhlá linie není určen pro děti. Není vhodný pro těhotné a kojící ženy. Doplněk stravy není určen k používání jako náhrada pestré stravy. Ukládat mimo dosahu dětí. Denní doporučená dávka se nesmí překročit. Doplněk stravy neužívejte po datu minimální trvanlivosti uvedeném na obalu.

   

  Obsah nutričních prvků v 1 kapsli (hmotnost) Denní dávka (3 kapsle) % DDD (3 kapsle)
  Palma plazivá (Serenoa rapens) 116 mg 348 mg (X)
  Pískavice řecké seno (Trigonella foenum-graecum) 73 mg 219 mg (X)
  Smldinec chlupatý (Dioscorea villosa) 66 mg 198 mg (X)
  Fenykl obecný (Foeniculum vulgare) 66 mg 198 mg (X)
  Benedikt lékařský (Cnicus benedictus) 50 mg 150 mg (X)
  L-tyrosin 43 mg 129 mg (X)
  Mořské řasy Kelp (Ascophyllum nodosum) 30 mg 90 mg (X)
  Andělika lékařská - ženský ženšen (Angelica sinensis) 16 mg 48 mg (X)
  Damiana (Turnera diffusa) 16 mg 48 mg (X)
  Srdečník obecný (Leonurus Cardiac) 16 mg 48 mg (X)

  DDD: % doporučené denní dávky
  (X): není určena

  Složení: extrakt z plodů Palmy plazivé, extrakt z kořene Pískavice, extrakt ze Smldince chlupatého, extrakt ze semen Fenyklu obyčejného, extrakt z Benediktu lékařského, L-tyrosin, extrakt z řas -Kelp, extrakt Anděliky lékařské, extrakt z listů Damiana, extrakt ze Srdečníka obecného. Protispékavá látka: stearan hořečnatý

  Vyrobeno v USA 


  Balení:

  • 90 kapslí 52,5 g (+ / - 5%)


   * Každá žena je jedinečná a výsledky při užívání  doplňku stravy Super PRSA + štíhlá linie jsou individuální a mohou se u jednotlivých žen lišit na základě jejich individuálních genetických predispozic, věku a dalších faktorů.
 • Studie

  Studie AAPN

  Odborníci z amerického sdružení výrobců doplňků stravy AAPN v roce 2008-2009 provedly testování vybraných doplňků stravy, určených na zvětšení prsou prodávaných na americkém trhu. Mezi vybranými produkty byl i doplněk Super PRSA + štíhlá linie a dospěli k jednoznačným výsledkům, že všechny vlastnosti popisované v návodu k užívání doplňku Super PRSA + štíhlá linie lze ze statistického hlediska považovat za pravdivé a výsledky této studie je jednoznačně potvrdily. Ze studie AAPN provedené na vzorku cca 32000 žen různého věku od 18 -65 let vyplývají i následující výsledky:

  Studie 1.

  V grafu je zobrazena závislost mezi počtem dnů, které žena užívala doplněk stravy Super PRSA + štíhlá linie a počtem žen, které zaznamenaly pozitivní zvětšení prsou o minimálně jednu konfekční velikost. Zároveň ženy odpověděli na otázku, zda zaznamenali celkové zpevnění prsou. Jak vidět z níže uvedených hodnot až 95% žen potvrdilo, že u nich došlo k pozitivním výsledkům.*

  * Každá žena je jedinečná a výsledky při užívání výživového doplňku Super PRSA + štíhlá linie jsou individuální a mohou se u jednotlivých žen lišit na základě jejich individuálních genetických predispozic, věku a dalších faktorů.

  Studie 2.

  V této části studie se odborníci zaměřili na zjištění souvislosti mezi dodržením předepsaného množství dávek doplňku stravy Super PRSA + štíhlá linie a zaručením trvalého efektu zvětšení prsou u sledovaného vzorku žen. Jak vyplývá z grafu je zřejmé, že při dodržení užitého množství, tj. při využívání - 2 x 90 kapslí, stačí jednou za 6 měsíců opět už jen udržovací dávka  - 90 kapslí na to, aby byl zaručen téměř 100% trvalý efekt zvětšení  prsou.*

  Graf - procento trvalého efektu

  Studie 3.

  Ve třetí části studie se  porovnává  věk žen, které zaznamenaly pozitivní výsledek / tj. zvětšení prsou a zároveň zeštíhlení / vzhledem k počtu dnů užívání doplňku stravy Super PRSA + štíhlá linie. Test prokázal, že téměř  75% žen zaznamenalo pozitivní výsledek  již 30 dní po začátku užívání a téměř 95% žen potvrdilo, že měli pozitivní výsledek do 60 dnů od začátku užívání doplňku stravy Super PRSA + štíhlá linie, a to bez ohledu na věk ženy.*

  Studie 4.

  V poslední části testu se zjišťoval počet žen, které během užívání doplňku stravy Super PRSA + štíhlá linie dosáhli redukci své hmotnosti, a to minimálně o 5% / cca 3,5 kg a více /. Výsledek byl opět potvrzením jedinečných vlastností doplňku stravy Super PRSA + štíhlá linie a plně potvrdil, že při dodržení dávkování a potřebné délky užívání je efekt zeštíhlení ženské linie téměř 100%.*

  * Každá žena je jedinečná a výsledky při užívání doplňku stravy Super PRSA + štíhlá linie jsou individuální a mohou se u jednotlivých žen lišit na základě jejich individuálních genetických predispozic, věku a dalších faktorů.

Banner
Super PRSA + štíhlá linie Doplněk stravy