Super PRSA + štíhlá linie – Imperial VITAMINS

06 / pro

Super PRSA slaví 7 let spokojených zákazníků

Super PRSA slaví 7 let spokojených zákazníků


Super PRSA + štíhlá linie je doplněk stravy určený ženám v každém věku, který pomáhá získat zpět ztracené sebevědomí i zahnat nepříjemné příznaky hormonálních výkyvů, jakými je klimakterium nebo i nepravidelný menstruační cyklus. Super PRSA jsou produktem, který skrývá mnoho pozitivních účinků v jedné malé kapsli. Jelikož se na trhu objevil již před 7 lety, sesbírali jsme množství pozitivních recenzí, které nám dokazují, že jsme se vydali správnou cestou. Cestou přirozené pomoci ženám s jejich nejpalčivějšími problémy.

Při této příležitosti Vám chceme představit příběh jedné z našich stálých zákaznic, která je na této cestě s námi od počátku. Paní Jolana se s námi podělila o svou zkušenost: „Je mi lehce přes 50 a kapsle Super PRSA odebírám průběžně již více jak 6 let. Cvičím poměrně pravidelně, taky v posilovně a jezdím i dost na kole, ale tento výrobek dokáže zpevnit prsní tkáň  ještě víc. Dopřávám si ho formou 3 měsíční kůry 2x ročně nicméně první změna nastala již po 7-10 dnech prvního užívání, prsa byly a pořád jsou plnější a skutečně o něco větší. 

Jsem vegetariánka, tedy dost citlivá na to co jím, už víc jak 10 let nepoužívám žádné léky, i proto jsem měla před prvním užitím obavu, jak budu přípravek snášet. Co se týká vedlejších účinků,  můžu  potvrdit, že jsem nic nezaznamenala. 

Výrobek bych určitě doporučila, přináší mi, zvláště v letních měsících opravdu dobrý pocit. Po porodu mi zůstalo navíc 28 kg, které jsem dost dlouho hubla a dnes, po letech, kdy mám už dlouho svých obvyklých  55kg  se v klidu převléknu na pláži do suchých plavek, nebo si jdu zaplavat nahoře bez, a v době, kdy používám výrobek  Super PRSA, to činím určitě s větší sebejistotou (dodává paní Jolana s úsměvem). 

Doplněk stravy mi přijde smysluplnější, než zvažovat zázračné zákroky s poněkud nejistým koncem. Raději čas od času podpořím "ženství" přírodní cestou. Protože se starám o své tělo a zdraví tak vím, že jen Andělika - Archangelica officinalis, jako jedna z obsažených bylin, je v němčině zvaná "prsní kořen" a má velmi očistné účinky pro tělo a trávící systém. Dříve se kořeny dokonce používaly k léčbě různých těžkých nemocí. Nastudovala jsem si všechny složky tohoto výrobku a všechny jsou zvoleny tak, aby ženám přinášely jen pozitivní účinky a to nejen na jejich těla ale i psychiku. Navíc, kombinace bylin působí synergicky a harmonizuje spoustu dalších funkcí v těle.

Musím říct, že tento produkt je opravdu vynikající volbou pro každou ženu.“ Zakončuje své povídání paní Jolana. 

My přejeme nejen paní Jolaně ale všem našim zákaznicím, aby byly i nadále spokojené, zdravé a sebevědomé. Vážíme si, že jste s námi spokojené.