Super PRSA + štíhlá linie – Imperial VITAMINS

13 / čen

Na léto Vás připraví příroda!

Na léto Vás připraví příroda!

 

Léto je tady. Všichni jsou už nedočkaví a těší se na letní koupání, dovolenou, oddych a relax. Pánové se určitě taky těší na sukně, šaty, bikiny a sexy tílka. A protože máme čím dál delší léto, které nás dusí třicítkami již v květnu, užijí si muži pohled na ženské křivky opravdu naplno. S tím je však spojen i stres. Stres nás žen, které máme tendenci zpochybňovat svou postavu, kromě jiných důvodů i kvůli našim mužským protějškům.  Nebuďte jednou z těchto žen a netrapte se pro svou postavu. Pokud cítíte, že máte o pár centimetrů v pase navíc, nebo vidíte, že Vaše prsa už po dítěti nejsou to, co bývaly, neváhejte a svěřte se do rukou přírody.

Ptáte se, jestli je příroda opravdu řešením? Odpověď zní: „Určitě ano“. Nemusíte podstupovat plastické operace, ani kupovat prádlo s přívlastkem „sexy, ultra, nebo double push-up“. Stačí Vašemu tělu dodat několik výtažků z bylin s fytoestrogény. Tyto látky Vám pomohou přirozenou cestou vytvarovat, zpevnit a zvětšit Vaše poprsí. Co jsou fytoestrogény? Jsou to přírodní složky, které se ve Vašem těle chovají jako přirozený ženský hormon estrogen. Právě díky němu máme svůdné ženské křivky. Navíc fytoestrogény a další bylinné složky můžou pozitivně ovlivnit Vaše tělo nejen navenek ale i zevnitř. Upravují totiž menstruaci a menstruační bolesti. Taktéž svými účinky pomáhají i ženám v menopauze, protože vyrovnávají hladinu hormonů v těle, a proto dochází k zmírnění návalů horka, podrážděnosti a výkyvů v menstruačním cyklu.

Nevěříte, že takový doplněk stravy může výrazně prospět Vašemu tělu? Zeptali jsme se odborníka. „Fytoestrogény jako přírodní náhrada estrogenů stimulují organismus ženy k produkci tkáně prsní žlázy, a tím způsobují i zvětšení a zpevnění poprsí, a to až do velikosti přirozeného potenciálu ženy, což v některých případech může znamenat i nárůst velikosti poprsí o 1 až 1,5 konfekční velikosti.“ potvrzuje MUDr. Mário Lužinský, gynekolog z medicínského centra Probios.

Nic Vám tedy nebrání získat zpět své sebevědomí. Vyzkoušejte produkt Super PRSA + štíhlá linie, s kterým se navíc staráte nejen o krásu, ale i o své zdraví. Zdraví máme jen jedno, a proto je skvělé, že doplňky stravy můžou pomoci i v tomto případe. „Pravidelné a dlouhodobé užívání takových výživových doplňků má kromě estetického hlediska i další a z medicínského pohledu mnohem podstatnější pozitivní vlivy, a to zejména vliv na úpravu menstruačního cyklu a utlumení menstruačních bolestí, zmírnění příznaků klimakteria a jak dokázaly poslední odborné studie – užívání fytoestrogenů se dá použít jako prevence před vznikem rakoviny prsu a vaječníků.“ (MUDr . Mário Lužinský) Celý rozhovor s gynekologem si můžete přečíst zde. 

Léto je tady, proto neváhejte a nalaďte se i vy, a to bez ostychu za své tělo a s vědomím, že se zároveň staráte i o své zdraví.  Svěřte se do rukou přírody a mějte SUPER každý jeden letní den!